O nas

BOGATY ASORTYMENT

W naszej ofercie znajdziesz produkty ponad 500 najbardziej znanych europejskich i światowych marek wyposażenia wnętrz takich jak: wyposażenie łazienek i kuchni, meble, lampy, podłogi, grzejniki, itp. Produkty Dornbracht, Axor, Steinberg, Victoria & Albert, Neolith, Greenmood, Knief / K-Stone, Dallmer, Grespania oraz kilkunastu innych producentów zobaczysz na żywo na ekspozycji w naszym salonie. Natomiast produkty pozostałych kilkuset marek z naszej oferty możesz obejrzeć w ich katalogach, które mamy do dyspozycji naszych klientów.

ATRAKCYJNE CENY I WYSOKIE RABATY

Pozwól nam zaskoczyć się atrakcyjnymi cenami na nasze produkty i wysokimi rabatami sięgającymi nawet kilkudziesięciu procent, jakie możemy Ci zaoferować. Dostałeś ofertę od naszej konkurencji? Wyślij ją do nas - jeśli tylko będzie to możliwe wyrównamy ją lub przebijemy, a zamówione towary dostarczymy Ci bezpłatnie do domu. Ponadto jako interesującą alternatywę dla znanych, ale jednocześnie drogich marek, możemy zaproponować Ci alternatywne produkty lub materiały wykończeniowe o równie wysokiej jakości, ale w dużo niższych cenach. Zawsze działamy tak, aby nie przekroczyć założonego przez Ciebie budżetu.

DOPASOWANA OFERTA I OSZCZEDNOŚĆ CZASU

Nie masz czasu lub ochoty na przeglądanie w internecie setek różnych produktów? Spotkaj się z nami w naszym salonie i opowiedz nam o swojej wizji Twojego mieszkania lub domu lub wyślij nam listę produktów, których potrzebujesz, a wyszukamy najlepsze dostępne na rynku rozwiązania i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

ELASTYCZNOŚĆ

Jeśli nie masz czasu nas odwiedzić osobiście, chętnie spotkamy się z Twoim architektem wnętrz lub zrobimy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twojej inwestycji. Wystarczy że prześlesz nam mailem skany projektu, wizualizacje 3D, zdjęcia lub linki do interesujących Cię produktów etc., a my zajmiemy się całą resztą.

NIE TYLKO ŁAZIENKI

W naszej ofercie znajdziesz również wiele produktów wyposażenia wnętrz niezwiązanych bezpośrednio z łazienkami, również robionych pod indywidualne zamówienie i na wymiar, takich jak meble (stoły, szafy, łóżka), lampy, grzejniki, podłogi i ściany z kamienia naturalnego etc. Po prostu zapytaj o to czego szukasz lub wejdź na naszą stronę www.bath-store.pl w sekcji PRODUKTY.

preloader