Devon and Devon

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, płytki ceramiczne, toalety, bidety, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki, wellnes & SPA

Devon and DevonDevon &Devon jest wiodącym włoskim producentem luksusowego wyposażenia łazienek, który swoją historię z designem rozpoczął 25 lat temu. Powstała we Florencji marka oferuje najwyższej jakości meble łazienkowe, armaturę oraz ceramikę łazienkową. Inspiracją, która wyrażana jest w projektach realizowanych przez markę Devon & Devon jest ponadczasowy klasyczny styl europejski oraz Amerykański styl pierwszej połowy 20 wieku: eklektyczne połączenie Art Deco, Belle Epoque, stylu wiktoriańskiego, lecz także oddające atmosferę Dolce Vita i starego Hollywood. Dbałość o szczegóły, jakość wykonania klasy premium, wysokiej jakości materiały, sprawna pomoc techniczna i obsługa klienta są najważniejszymi elementami polityki marki Devon &Devon. Marka obecna jest w głównych miastach Włoch oraz 80 krajach na całym świecie.

Devon & Devon to ekskluzywny sposób na cieszenie się domem. Wybór wysokiej jakości, który wywodzi się z miłości do surowców i niezwykłych umiejętności rzemieślniczych. Wyraz smaku, charakteryzujący się ponadczasowymi produktami, które odtwarzają i reinterpretują najlepszą europejską tradycję i dwudziestowieczny design, zwracając uwagę na teraźniejszość.


Strona producenta: www.devon-devon.com

preloader