Cisal

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci

CisalCisal – włoski producent, który  jest obecnie jednym z wiodących innowatorów, producent baterii umywalkowych, baterii prysznicowych, wannowych czy też funkcjonalnych kolumn prysznicowych lub deszczownic. Charakteryzuje się innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami do zarządzania. Bardzo  sumiennie podchodzi do efektywnego wykorzystania zasobów, wody i energii , koncentrując się na ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów pod względem wzornictwa, materiałów, funkcji i wydajności.

 

Bateria umywalkowa jest funkcjonalnym i niezbędnym produktem, ale może być również wyrafinowanym, cennym dodatkiem, który odgrywa coraz większą rolę w środowisku łazienkowym.  Dzięki współpracy z międzynarodowymi projektantami, takimi jak Karim Rashid, Giampiero Peia, Raffaella Vecchi, Nevio Tellatin i Marco Poletti, kolekcje Cisal po mistrzowsku łączą estetykę, funkcjonalność i niezawodność.

 

To nowoczesna, zorientowana na przyszłość włoska firma, która jest bogata w tradycję i coraz bardziej świadoma oczekiwań projektantów i użytkowników oraz ochrony niezbędnego elementu naszej planety: wody.  Nowe materiały, nowe wykończenia, nowe szczegóły i nowe technologie kontroli i zachowania wody to Cisal.

 

 

Strona producenta: cisal.it

preloader