Decor Walther

Category
lampy, lustra, Producenci

Filozofia dyskretnego luksusu

Od ponad czterech dekad nazwa Decor Walther oznacza wysokiej jakości akcesoria łazienkowe.

Światła, lustra i akcesoria. Wszystko zaczęło się od małego sklepu specjalistycznego, założonego w 1973 roku przez Haralda Walthera we Frankfurcie nad Menem. Dziś są jednym z najważniejszych dostawców w tym segmencie, daleko poza granicami Niemiec. Równolegle z rozwojem firmy rozwinęła się filozofia, która sprawia, że produkty Decor Walther są tak wyjątkowe w międzynarodowym asortymencie: Dyskretny luksus – termin ten już dystansuje się od zwykłego.

Design i jakość to jeszcze więcej.

Język projektowania produktów Decor Walther nie jest ani podsycony modą, ani historią ani zbytnią ciężkością.

Najlepiej można go opisać jako produkt ponadczasowy. Kryje się za tym definicja stylu uzyskana dzięki  wiedzy zdobytej podczas intensywnego i kompleksowego  badania tematu:

“Ponadczasowe piękno ma relaksujący efekt, który się nie nudzi”

Czy to nie pasuje idealnie do łazienki? A oczekiwanie, które nam tam towarzyszy? Odpocząć w przyjemnej atmosferze. Odśwież ciało, umysł i duszę. Pięknie i dobrze.

Drugim wymiarem jest dbałość o jakość produktów. Możesz je zobaczyć i poczuć. Waga jakości i staranność wykonania jest bardzo duża.

Opracowując i realizując nowe pomysły firma wybiera produkty najlepsze w swojej dziedzinie, w zależności od materiału – metal, szkło, porcelana lub drewno.

Wyniki są odpowiednie, a indywidualne procesy produkcyjne mają znaczenie. Na przykład elementy metalowe są wykonane głównie z mosiądzu. Lutowane, polerowane, ocynkowane i montowane ręcznie. Ten rodzaj ręcznej produkcji jest bardzo złożony, co w efekcie końcowym daje prawie nie widoczne subtelne różnice charakterystyczne dla rękodzieła

Możemy powiedzieć, że to dyskretny znak towarowy firmy Decor Walther.

 

Strona producenta: decor-walther.com

preloader