Decor Walther

Category
lampy, lustra, Producenci

Decor WaltherOd ponad czterech dekad nazwa Decor Walther dostarcza wysokiej jakości akcesoria łazienkowe, oświetlenie, lustra. Wszystko zaczęło się od małego sklepu specjalistycznego, założonego w 1973 roku przez Haralda Walthera we Frankfurcie nad Menem. Dziś Decor Walter jest jednym z najważniejszych dostawców akcesoriów łazienkowych w Europie.

Język projektowania produktów Decor Walther nie jest ani podsycony modą, ani historią ani zbytnią ciężkością.  Najlepiej można go opisać jako produkt ponadczasowy. Kryje się za tym definicja stylu uzyskana dzięki  wiedzy zdobytej podczas intensywnego i kompleksowego  badania tematu: “Ponadczasowe piękno ma relaksujący efekt, który się nie nudzi”.

Odpocznij w przyjemnej atmosferze. Odśwież ciało, umysł i duszę. Drugim wymiarem jest dbałość o jakość produktów. Możesz je zobaczyć i poczuć. Jakość i staranność wykonania jest bardzo wysoka. Opracowując i realizując nowe pomysły firma wybiera produkty najlepsze w swojej dziedzinie, w zależności od materiału – metal, szkło, porcelana lub drewno. Elementy metalowe produktów oferowanych przez Decor Walther wykonane głównie z mosiądzu: lutowane, polerowane, ocynkowane i montowane ręcznie.

 

 

Strona producenta: decor-walther.com

preloader