Falper

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, lustra, meble, Producenci, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki, wellnes & SPA

FalperFalper to firma z ponad 50-letnią historią, założona przez włoskiego przedsiębiorcę Guido Fallavena, zajmująca się produkcją wyposażenia łazienek. Każdy produkt jest wykonywany ręcznie we Włoszech — meble, umywalki, wanny i dodatki są produktami, których stworzenie jest wspólną pracą projektantów, architektów i rzemieślników po to, aby jakość końcowa całkowicie spełniała wymagania produktów premium.

 

Meble firmy Falper zawsze stanowiły punkt odniesienia na rynku, zarówno ze względu na oryginalność wzornictwa, jak i wizję leżącą u podstaw ich stworzenia — każdy produkt posiada niepowtarzalny styl i nadaje łazience eleganckiego, nowoczesnego charakteru. Meble wykonane są z litego drewna dębowego, świerkowego i modrzewiowego, które można wykończyć naturalnym olejem, woskiem bądź dowolnym kolorem z palety RAL i NCS. Wanny, umywalki i brodziki wykonane są z kompozytu CRISTALPLANT BIOBASED — materiału wysokiej jakości, wykonanego z minerałów z domieszką żywicy, który łączy efekt i wytrzymałość naturalnego kamienia, pozostając przy tym delikatnym w kształcie i miłym w dotyku.

 

Oprócz najwyższej jakości wykonania, kupując produkty marki Falper, możemy być pewni, że użyte do produkcji materiały spełniają szereg norm i posiadają wiele certyfikatów ekologicznych: drewniane wykończenia są tworzone z zastosowaniem środków bezpiecznych dla środowiska, stosowane lakiery są wykonywane wyłącznie na bazie żywic pochodzenia roślinnego i wody. Dodatkowo wszystkie odpady procesu produkcyjnego poddawane są recyklingowi.

 

 

Strona producenta: falper.it

preloader