Gessi

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, toalety, bidety

GessiGESSI to ekskluzywna włoska marka wyposażenia łazienek klasy premium. Firma od ponad 25 lat produkuje luksusową armaturę łazienkową, kuchenną, ceramikę sanitarną oraz meble i akcesoria. Produkty GESSI wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie zapewnić należy elegancję i luksus: w prywatnych rezydencjach i apartamentach, luksusowych hotelach, SPA,  na jachtach.  Oferta marki to szeroka gama stylów i innowacyjnych rozwiązań pozwalająca na nieograniczoną swobodę w projektowaniu wnętrz.

Wszystkie produkty GESSI takie jak: akcesoria łazienkowe, baterie umywalkowe, kuchenne, ceramika czy meble wytwarzane są w rodzimych Włoszech z naciskiem na najwyższą jakość wykonania i materiałów, w oparciu o innowacyjne unikalne technologie i design, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o poszanowanie środowiska.

 

Baterie umywalkowe i kuchenne Gessi

Baterie Gessi są produkowane zarówno z mosiądzu, jak i ze stali nierdzewnej. Marka oferuje szeroką gamę kolorów: klasyczny chrom, miedź, złoty, czarny metal, biały, czarny, ciepła stal, brąz, antyczny brąz,  finox  oraz wykończeń: połysk, szczotkowany, satyna. Gessi, poza standardowymi wykończeniami oferuje również nowoczesne utltrawytrzymałe powłoki PVD. Nowoczesne powłoki PVD to najwyższej jakości powłoki dekoracyjne dostępne na rynku armatury, oferujące nie tylko różnorodną gamę kolorów, ale również tekstur. Powłoki PVD to najtrwalsze z dotychczas stosowanych w wykończeniu armatury powłok. Są wytrzymałe na codzienne użytkowanie: nie ulegają zmatowieniu, blaknięciu, trudno je zarysować. Są odporne na korozję i odczynniki chemiczne (kwasy, a co najważniejsze odznaczają się bezkonkurencyjną twardością.

 

Gessi Wanny i umywalki

Wanny oraz umywalki Gessi wykonane są z konglomeratu Cristalplant® produkowanego przez włoską firmę Nicos International. Ten najwyższej jakości konglomerat (Solid Surface) posiada szereg unikatowych właściwości.  Jest on ogniodoporny, wysoce wytrzymały na promienie UV, nieporowaty, wytrzymały, higieniczny i łatwy do utrzymywania w czystości. Wszystkie uszkodzenia powierzchni Cristalplant®, takie jak zadrapania, uporczywe plamy, przypalenia od papierosów można łatwo usunąć. Wystarczy użyć detergentów i papieru ściernego, by przywrócić pierwotną powierzchnię tego materiału.  Dodatkowo materiał ten podlega recyklingowi i jest przyjazny dla środowiska. Z tego własnie powodu takie topowe włoskie marki produkują swoje wanny i umywalki z Cristalplant®.

 

Gessi Kolekcje

Kolekcje armatury łazienkowej, wanien i umywalek, które mogą Państwo zakupić w naszym showroomie w Warszawie to:

Gessi Inciso, Gessi316, Gessi Goccia, Gessi Colour, Equilibrio, Gessi Hifi, Ispa, Gessi Rettangolo, Afilo, Gessi Mimi, Gessi Eleganza, Minimali, Cascata, Ovale, Gessi Cono, Quadro, Riflessi, Rilievo, Emporio Gessi, Cucina, Tondo, Segni, Spotwater, Trasparenze, Tremillimetri, Water Tube Kneipp.

 

 


Strona producenta: www.gessi.com

preloader