Liu Jo Living

Liu Jo

Liu Jo Living Collection to niezaprzeczalnie trafiony ruch ze strony Liu Jo – odzieżowej marki, która dumnie wkroczyła na rynek meblarski we Włoszech, proponując dopasowane „ubrania” do naszych domów. Niesamowite projekty odzwierciedlają nowoczesne rzemiosło i światowy styl tej marki dopasowany do elastycznych rozwiązań – ich meble są dosłownie „szyte na miarę”, a oprócz tego mamy zawsze możliwość jeszcze większego dopasowania każdego modelu do naszych potrzeb poprzez wymienne pokrowce czy modułowe rozwiązania, dzięki którym mamy możliwość tworzenia wielu kombinacji i każde otoczenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Liu Jo Living tworzy koncept salonu custom-made, który stara się odpowiadać na każde potrzeby współczesnych wnętrz. Dzięki temu dostajemy coś zupełnie nowego, nowatorskiego i sprytnego w swoich rozwiązaniach. Poza sofami i pufami, znajdziemy tu również dywany, lampy i stoły, które w niekonwencjonalny sposób łączą styl i funkcjonalność tej marki.

Marka podążając myślą zrównoważonego rozwoju i minimalizując nakład naszej pracy przy danym produkcie na nowo definiuje dotychczas znane nam formy mebli i nadaje im nowy wielofunkcyjny charakter odchodząc od klasycznej nomenklatury, stawiając na eleganckie linie, delikatne wykończenia, miękkie tkaniny i kolory, które dowolnie możemy dostosować do naszych upodobań.

Meble Liu Jo Living spełniają wszystkie wyznaczniki dobrego designu, ograniczają ślad węglowy, są maksymalnie funkcjonalne i proponują świeże, nieregularne bryły, które rewolucjonizują otoczenie domu. Styl mebli od Liu Jo Living wyraża się w idei kontrastu – sztywna i prosta konstrukcja łączy ruchome elementy i krzywizny, które podkreślają indywidualny styl i umożliwiają łatwą zmianę pozycji czy funkcji danego produktu.

«Come personaggi che hanno un’anima a sé, grazie alle diverse colorazioni e alla sfoderabilità per gli imbottiti, i prodotti Liu Jo possono essere integrati in qualsiasi tipo arredo»
„Jako przedmioty, które mają duszę, dzięki różnorodności barw i modułowości i wielofunkcyjności,
produkty Liu Jo można zestawić z każdym rodzajem mebli”.
– Simone Cagnazzo, Główny Projektant i Dyrektor Artystyczny Liu Jo Living.

Strona producenta: www.liujoliving.com/en/

Ładowanie obrazów