Marburg

Category
Producenci

MarburgMarburg Wallcovering to założona w 1875 roku, światowej sławy niemiecka marka tapet z ponad 175 letnią tradycją, zarządzana przez jedną rodzinę będącą jej właścicielem od 5 pokoleń. Fabryki  marki znajdują się w Kirchhain niedaleko Marburga, gdzie produkuje się wszystkie tapety Marburg. To właśnie dzięki temu, że wszystkie tapety Marburg są „100% made in Germany”, marka słynie z najwyższej jakości swoich produktów.

Marburg Wallcovering  stawia nie tylko na najwyższą jakość, ale kładzie również ogromny nacisk na  innowacyjność i design swoich tapet. Marka ma w swojej ofercie takie rozwiązania jak tapety tekstylne, włókninowe tapety do malowania, czy tak unikalne rozwiązania jak tapety blokujące działanie pola magnetycznego, tapety z kryształami górskimi i elementami prawdziwych pereł w strukturze. Tapety Marburg Wallcovering są również wolne od wszelkich szkodliwych substancji takich jak np. PVC, chlor czy toksyczne plastyfikatory.

Firma jest laureatem licznych nagród branżowych Reddot Award 2019Good Design, German Design Award 2016, Iconic Awards 2017 i znana ze współpracy z takimi sławami designu jak  Zaha Hahid, Karim Rashid, Luigi Colani, Ulf Moritz.

Najpopularniejsze kolekcje tapet Marburg, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie to: Bombay, Colani Evolution, Colani Legend, Domotex, Horus, Memento, Platinum, Smart Art, Zaha Hadid Hommage, La Veneziana 4, Silk Road.

 


Strona producenta: marburg.com

 

preloader