Neolith

Category
Producenci, spieki kwarcowe, wanny, brodziki

NeolithNeolith to hiszpańska marka spieków kwarcowych produkowanych przez firmę TheSize Surfaces. Chociaż jest to stosunkowo młoda, bo założona w 2009 roku firma, jej flagowy produkt spiek kwarcowy Neolith zagościł już w 70 krajach świata i stał się jednym z ulubionych materiałów architektonicznych cenionych przez architektów na całym świecie.

Spiek kwarcowy to materiał o niezwykłych właściwościach: odporny na wysokie i niskie temperatury, lekki, odporny na zarysowania, odporny na zginanie, łatwy w utrzymywaniu czystości, higieniczny – może mieć bezpośredni kontakt z żywnością, naturalny – nie zawiera żywic i nie wydziela substancji szkodliwych dla otoczenia, niezwykle odporny na częste używanie. Spiek kwarcowy Neolith jest także materiałem niezwykle efektownie imitującym różne odmiany kamienia naturalnego, a przy tym jest produkowany w bardzo dużych i różnorodnych formatach (największy nawet 3,6m na 1,2m), czego często nie można uzyskać w przypadku naturalnego kamienia. Dodatkowo wszystkie produkowane przez firmę TheSize Surfaces spieki kwarcowe występują w 6 typach wykończenia powierzchni.

Spieki kwarcowe Neolith znajdują swoje zastosowanie jako okładziny ścienne i posadzki wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, a nawet materiał do wykonania umywalki lub zlewozmywaka. W Salonie Warsaw Design możecie Państwo zobaczyć ekspozycję spieków kwarcowych Neolith oraz mniejsze próbki wszystkich dostępnych spieków i wykończeń. Zapraszamy!


Strona producenta: www.neolith.com

 

 

preloader