Toto

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, toalety, bidety, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki

TotoTOTO to wiodąca japońska marka artykułów sanitarnych, której nazwa jest synonimem postępu w kulturze łazienkowej od czasu jej powstania w 1917 roku. Firma TOTO, dzięki innowacjom technologicznym i wysokim standardom jakości wykonania, dostarcza luksusowych i bardzo funkcjonalnych rozwiązań dla najbardziej wymagających konsumentów.

 

TOTO zajmuje się produkcją wanien, bidetów, umywalek i akcesoriów łazienkowych, a dodatkowo jest uznanym światowym liderem w produkcji toalet myjących. Wprowadzony na rynek w 1980 roku, WASHLET poprawił standardy higieny dzięki systemowi oczyszczania ciepłą wodą i najnowszym osiągnięciom w oczyszczaniu powietrza, funkcjach automatycznych i technologiach antybakteryjnych. Oprócz rewolucyjnych toalet myjących firma TOTO posiada również w ofercie wanny i umywalki wykonane z materiału LUMINIST, który łączy wytrzymałość z przejrzystością szkła, co pozwala na umieszczenie dodatkowego oświetlenia pod produktem i stworzenia niepowtarzalnego, nastrojowego wnętrza.

 

Korzystając z produktów oferowanych przez firmę TOTO, masz pewność, że dostarczane przez markę rozwiązania wpisują się w ekologiczny tryb życia — niestandardowe powierzchnie ceramiczne wymagają mniejszej ilości środków chemicznych do czyszczenia; jedna z technologii rozkłada zanieczyszczenia w powietrzu, podobnie jak drzewo rozkłada węgiel; a niektóre z opraw są zasilane samym ciśnieniem wody.

Jeśli istnieją cztery kluczowe obszary, w których kultura japońska wskazuje nam drogę naprzód — technologia, design, luksus i dobre samopoczucie — to TOTO jest ich pełnym ucieleśnieniem. Wchodząc do łazienki TOTO, angażujesz się w historię dumnych tradycji. TOTO zostało stworzone, aby stworzyć harmonię między ciałem i duchem, zapewniając doskonałe wrażenia łazienkowe.

 

 

Strona producenta: toto.com

preloader