Versace Ceramics

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, lampy, Producenci, płytki ceramiczne

Versace CeramicsDom mody Versace został założony w Mediolanie w 1978 roku przez samego Gianniego Versace, jednego z najbardziej utalentowanych projektantów XX wieku. Marka jest synonimem włoskiej doskonałości na całym świecie. Od 1997 roku dom mody Versace współpracuje z włoskim producentem płytek ceramicznych Gardenia Orchidea.

Wyroby Versace Ceramics produkowane są z wykorzystaniem tylko najlepszych surowców i najnowszych technologii, cechują się ponadczasowymi kombinacjami kolorów, zawierają emblematyczne elementy dekoracyjne domu mody Versace, takie jak Medusa i grecki wzór. Wizja marki uzupełniona została o linię akcesoriów i dodatków łazienkowych zachowując oryginalny styl domu mody Versace. Pośród produktów Versace można znaleźć: płytki, akcesoria, armaturę, a nawet oświetlenie.

Kolekcje Versace Ceramics charakteryzują miękkie kształty, najlepsze surowce, ponadczasowe kombinacje kolorów i kluczowe elementy dekoracyjne domu. Bogate wzornictwo i wysoka jakość wykonania wprowadzają do wnętrz luksus i przepych. Versace to włoskie wzornictwo na wysokim poziomie doceniane przez odbiorców na całym świecie.

 

Strona producenta: www.versace-tiles.com

preloader