Axor

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, wellnes & SPA

AxorMarka Hansgrohe to z całą pewnością lider branży sanitarnej – lider innowacji, lider designu, lider technologii. Produkty marki od lat wyznaczają główne trendy na rynku i stanowią istotne źródło inspiracji dla całej branży sanitarnej.  Główna siedziba firmy mieści się od 117 lat w Schwartzwaldzie, zaś główne fabryki w Niemczech, Francji, Chinach i USA.

Już od początku działalności marki istotą jej polityki była innowacyjność: to Hans Grohe był twórcą pierwszej główki prysznicowej, czy pierwszego drążka prysznicowego – elementów wyposażenia łazienki, bez których w obecnych czasach nie wyobrażamy sobie łazienki.

Linia produktowa AXOR marki Hansgrohe to jeden z głównych graczy na rynku klientów premium. Produkty AXOR to połączenie innowacyjnej technologii i niespotykanego, wyjątkowego designu i najwyższej jakości. Kolekcje łazienkowe AXOR powstają we współpracy z najlepszymi projektantami na świecie. Autorem najlepiej znanych kolekcji AXOR jest Phillippe Starck, którego umiłowanie do prostoty, czystości formy, a zarazem wysokiej funkcjonalności jest gwarantem unikalnych i ponadczasowych produktów.   Linie produktów marki są indywidualne i różnorodne, oferując różnorodne style: od nowoczesnych łazienek po inspirowane przyrodą. W kolekcjach marki  znajdują się baterie umywalkowe, baterie wannowe, deszczownice, prysznice i systemy prysznicowe.

 

 

 


Strona producenta: www.hansgrohe.pl

preloader