Terzani

Nowe pomysły i technologie wdrażane przez Terzani pozwalają na kreowanie produktów innowacyjnych i designerskich oraz wyznaczają ścieżki rozwoju marki. Firma założona przez Sergio i Nicolasa Terzani oferuje ekskluzywne oprawy oświetleniowe do najbardziej luksusowych inwestycji na całym świecie.

Przeglądając katalog włoskiej marki Terzani, znajdziemy produkty, które reinterpretują rolę opraw oświetleniowych w pomieszczeniu. Producent przykłada ogromną wagę do efektu świetlnego oraz bawi się formą, nadając przestrzeniom tajemniczej aury. Lampy wiszące, podłogowe, stołowe i kinkiety zawarte w ofercie Terzani, to kompletne kolekcje pozwalające na stworzenie wyjątkowych i spójnych stylistycznie wnętrz. Współpraca ze światowej sławy projektantami, takimi jak Nigel Coates, Maurizio Galante, Christian Lava i Dodo Arslan, to gwarancja najwyższej klasy wzornictwa.

Włoskie rzemiosło wywodzące się z Florencji pozwala zacierać granicę między sztuką, a przedmiotami użytkowymi oferując lampy inspirowane naturą i mistycyzmem. Każdy element oferty marki Terzani to gwarancja jakości i trwałości na lata.

Strona producenta: www.terzani.com/en/home