Ritmonio

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, wellnes & SPA

RitmonioRitmonio to firma, która łącząc rzemiosło, badania estetyczne i specyficzne kompetencje technologiczne, daje początek ekskluzywnym produktom, całkowicie i prawdziwie „Made in Italy”, które są w stanie odpowiedzieć na różnorodne potrzeby funkcjonalne, a także dbać o środowisko.

 

Marka Ritmonio zajmuje się produkcją baterii łazienkowych i kuchennych, jak również deszczownic, kaskad, zestawów prysznicowych i akcesoriów łazienkowych, a także uchwytów i przyłączy — stała dbałość o badanie form, materiałów i technologii projektowania owocuje rozwiązaniami, które dają początek wielu stylom wyposażenia i łączą elegancję z wygodą, komercyjną racjonalność z domowym ciepłem. W katalogu firmy Ritmonio znajdziemy produkty pasujące zarówno do klasycznie wykończonych wnętrz, jak i tych wykończonym w stylu nowoczesnym, dodatkowo możliwość wybrania wybarwienia baterii sprawia, że każdy może dopasować produkt do swoich potrzeb.

 

Baterie umywalkowe i bidetowe Ritmonio ECO zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć zużycie wody, zapewniając nawet wysoki komfort. Dlatego producent posiada certyfikat środowiskowy ISO 14001. Jakość to misja firmy, dążąca do ciągłego doskonalenia produktów i usług w celu zwiększenia satysfakcji klientów.

 

 

Strona producenta: ritmonio.it

preloader