Cristina Rubinetterie

Cristina Rubinetterie to włoska firma założona w 1949 roku, zajmująca się produkcją armatury. Bogata oferta produktów do kuchni, łazienek oraz wellness i spa, to połączenie funkcjonalności z niebagatelnym i stylowym designem.

Produkowane wyłącznie we Włoszech, produkty marki Cristina Rubinetterie , to najwyższa jakość użytych materiałów, zaawansowane procesy technologiczne i dbałość o każdy szczegół wykonania, połączone z dbałością o środowisko naturalne. Firma oferuje wyposażenie zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i publicznych, do zainstalowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wysoka estetyka i podążanie za bieżącymi trendami oferuje szeroki wybór baterii kuchennych i łazienkowych, dostępnych w różnych rodzajach wykończeń, aby idealnie dopasować się i ozdobić każde wnętrze. Dystrybuowany do ponad 80 krajów na całym świecie, asortyment marki jest ceniony za swoją funkcjonalność i uniwersalną formę oraz spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie produkty firmy Cristina Rubinetterie są wytwarzane z materiałów spełniających najwyższe, międzynarodowe standardy, a dodatkowo są wyposażone w technologie, mające na celu zmniejszenie zużycia wody.

Strona producenta: www.cristinarubinetterie.com/en