Effepi

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci

EffepiEffepi ma swoje korzenie w rzemieślniczej i rodzinnej tradycji, do której przez lata dodawano nieustanne innowacje stylistyczne, a także ciągłą i staranną aktualizację technologiczną.

Jest to rzeczywistość, która działa zarówno we Włoszech, jak i na arenie międzynarodowej: wizytówką firmy jest udane połączenie estetyki i niezawodności produktu. Kluczowa jest również dbałość o szczegóły, co sprawia, że każdy  produkt Effepi jest wyjątkowy i niezastąpiony.

Firma oferuje również terminowość dostaw i wyjątkową dbałość o potrzeby klientów, starając się dopasować do ich oczekiwań.

Dziś łazienka nie jest już tylko pomieszczeniem usługowym, ale pomieszczeniem o bardzo ważnym znaczeniu, w którym dobre samopoczucie i emocje są wynikiem harmonii linii i kształtów.

Effepi jest w stanie zaspokoić każdą potrzebę nawet najbardziej wymagającego klienta, dzięki bogatym kolekcjom dostosowanym do aktualnych trendów.

Ekskluzywne linie baterii zaprojektowane i wyprodukowane przez Effepi to prawdziwe akcesoria meblowe, dzięki którym zaprojektujesz i stworzysz łazienkę swoich marzeń.

Firma oferuje 10 lat gwarancji.

 


Strona producenta: www.effepirubinetterie.com

 

preloader