Flaviker

Włoska firma Flaviker , powstała na początku lat 60. XX wieku, to wiodący producent porcelanowych płyt i akcesoriów wyposażenia łazienek. Marka kreuje trendy współczesnych powierzchni ceramicznych, dostarczając produkty najwyższej jakości wykonania i wzornictwa.

Flaviker to ciągły rozwój, badania oraz produkcja w zgodzie z poszanowaniem środowiska. Pozycja marki na światowym rynku przemysłu ceramicznego znajduje swoje potwierdzenie w ogromnej ilości zadowolonych klientów i realizacji na całym świecie. Prawdziwie włoska jakość wyrażona w dużej ilości rozmiarów, kolorów i wykończeń – m. in. wzór naturalnego drewna, marmuru, kamienia lub betonu, dekorują wnętrza oraz pozwalają na szeroki wyraz ekspresji projektowej. Produkty oferowane przez markę Flaviker to idealne rozwiązanie zarówno do przestrzeni publicznych, jak i prywatnych, wewnętrznych jak i zewnętrznych. Oferowane ceramiczne umywalki – wiszące, wolnostojące, zintegrowane lub nablatowe oraz brodziki i blaty ceramiczne to przemyślana funkcjonalność zamknięta w pięknych przedmiotach codziennego użytku. Flaviker dzięki bogatej ofercie pozwala stworzyć kompletne i spójne stylistyczne wnętrze.

Firma Flaviker dostarcza produkt uniwersalny – stonowana kolorystyka i dbałość o każdy detal, to eleganckie wykończenie każdej przestrzeni, cieszące oko przez długi czas. Marka stale ulepsza swoją ofertę oraz oferuje produkty odpowiadające bieżącym trendom wnętrzarskim.

Strona producenta: www.flavikerpisa.it/en/