Florim

Category
Producenci, płytki ceramiczne, spieki kwarcowe

Florim

Niespełna 60-letnia historia Florim to opowieść o ciągłym dążeniu do perfekcji w prawdziwie włoskim stylu. Marka oferuje piękne i bardzo trwałe spieki kwarcowe najwyższej jakości. Ciągły rozwój firmy i inwestycje w pracę wysoko wykwalifikowanych specjalistów oferują nam dzisiaj ogromną ilość dostępnych wzorów.

 

Spieki kwarcowe to materiał, który umożliwia wprowadzenie piękna naturalnego kamienia do wnętrza, pomijając niedogodności montażowe monolitycznych płyt kamiennych. Szkliwiona kamionka ceramiczna jest nieporównywalnie lżejszym materiałem dającym wiele więcej możliwości wykończenia różnych powierzchni. Produkty marki Florim są odporne na uszkodzenia, temperatury i zabrudzenia, a także są bardzo higieniczne dzięki niskiej porowatości powierzchni. Ogromna ilość dostępnych wzorów i faktur oferowana przez Florim daje architektom i projektantom wnętrz szerokie spektrum do zastosowania w projektach. Płyty oferowane przez markę są dostępne w wielu formatach i grubościach. Wśród kolekcji zawartych w katalogach marki znajdziemy płyty imitujące różnego rodzaju powierzchnie — naturalny kamień, drewno, cement czy nawet tkaninę w wesołej, kolorowej kolekcji Euridice. Wśród nowości wyróżniają się odważne, geometryczne kolekcje Araldica i Chimera. Pierwsza propozycja, niczym obraz tworzony metodą marblingu idealnie pasuje do wyrazistych, odważnych wnętrz, druga jest bardziej uniwersalna i posiada koordynaty w spokojnych, jasnych kolorach.

 

Spieki kwarcowe to bardzo uniwersalny produkt nadający się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Oprócz wykończenia łazienki, kuchni czy podłogi możemy również zastosować go jako zewnętrzną posadzkę lub na elewacjach budynków. Renoma firmy zapewnia nam najwyższą jakość produktu satysfakcjonującą nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty marki Florim to sprawdzona inwestycja w piękny i elegancki dom.

 

 

Strona producenta: florim.com

preloader