Mina Inox

Mina to producent armatury do łazienki i kuchni, którego historia rozpoczęła się na początku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Rodzinna firma, jako kluczowy aspekt swojej działalności, stawia produkcję armatury tylko i wyłącznie z czystej stali nierdzewnej AISI 316L.

Podstawa rozwoju biznesu firmy Mina, stal nierdzewna, to szereg korzyści, trwałość i bardzo wysoka jakość, która przekłada się na zadowolenie klientów. Udana interpretacja bieżących trendów i rzemieślnicza staranność wykonania to bardzo udane połączenie, które tworzy uniwersalne rozwiązania oferowane przez markę. Wszystkie kolekcje cechuje nowoczesny minimalizm, a wiele opcji kolorystycznych pozwala na wybranie idealnej opcji do naszego wnętrza. Wysokiej klasy baterie łazienkowe i kuchenne oraz wszelkiego rodzaju funkcjonalne akcesoria, są odporne na korozję. Produkty firmy Mina cechuje również duża trwałość, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz nieporowata powierzchnia, która ułatwia czyszczenie.

Mina to nie tylko piękne akcesoria wyposażenia wnętrz – to również dbałość o środowisko naturalne dzięki użyciu ekologicznego surowca w postaci stali nierdzewnej. Marka dba również o ograniczenie ilości odpadów powstałych podczas produkcji oraz zminimalizowanie śladu węglowego transportu swoich produktów

Strona producenta: www.minainox.com