Hotbath

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci

HotbathHotbath srl Italy to stosunkowo młoda włoska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości armatury łazienkowej i kuchennej działająca na rynku luksusowego wyposażenia łazienek od 12 lat. Hotbath srl Italy w kooperacji ze Hotbath BV Holland podbija od 2008 roku rynek holenderski, a od 2016 roku marka otworzyła się na inne rynki międzynarodowe.

 

Fabryki marki Hotbath znajdują się we Włoszech w Piemoncie w rejonie jeziora Orta. Marka stawia na nowoczesny minimalistyczny design i najwyższą jakość armatury i akcesoriów łazienkowych. Produkty Hotbath wykonane są ze stali nierdzewnej 316L i dostępne w szerokiej gamie wykończeń (w zależności od kolekcji): Stal Szczotkowana, Błyszczący Nikiel, Chrom, Czarny Chrom, Matowy Biały, Matowy Czarny, Naturalny Mosiądz, Postarzane Żelazo, Postarzany Mosiądz, Różowe złoto, Szczotkowana Miedź, Szczotkowany Mosiądz, Szczotkowany Nikiel, Szczotkowany. Dostępne są również nowoczesne ultra trwałe wykończenia w technologii PVD: Mosiądz PVD, Szczotkowana Miedź PVD, Naturalny Mosiądz PVD.

Powłoki PVD to najtrwalsze z dotychczas stosowanych w wykończeniu armatury powłok. Nie ulegają zmatowieniu, blaknięciu, trudno je zarysować. Są odporne na korozję i odczynniki chemiczne, a co najważniejsze odznaczają się bezkonkurencyjną twardością między 1000 a 2500 HV.

 

W ofercie Hotbath znajdują się 4 kolekcje armatury łazienkowo kuchennej i akcesoriów łazienkowych: Archie, Cobber, Mate oraz Fellow (kolekcja baterii kuchennych). Produkty te objęte są 5 letnią gwarancją producenta.

 


Strona producenta: www.hotbath.it

preloader