Tosato

Wielopokoleniowa firma Tosato, powstała w 1946 roku, to prawdziwa jakość i styl ‘Made in Italy’. Kultywująca ręczne rzemiosło marka oferuje wyrafinowane propozycje do salonu, jadalni, sypialni, biblioteki i biura.

Silne inspiracje zaczerpnięte ze sztuki grecko-rzymskiej są widoczne w większości mebli i dodatków zawartych w katalogach firmy. Tosato to innowacje i technologie wspierane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Oferta szaf, łóżek, sof, foteli, krzeseł, stołów, konsoli i wielu innych mebli, jest podzielona na trzy główne sektory: Contemporanero, Classico i Progettazione. Pierwsza linia charakteryzuje się wykorzystaniem innowacyjnych materiałów i eksperymentowaniem z formą. Classico to kompletne kolekcje – wielki powrót do klasycznych proporcji i wykończeń. Ostatnia z nich, Progettazione, reprezentuje dział projektów szytych na miarę w ścisłej współpracy z architektami i projektantami. Miłość do rzeczy pięknych i pasja tworzenia idą w parze z wysoką jakością wykonania – każdy z mebli sygnowanych logo Tosato jest objęty 12-letnią gwarancją.

Marka jest znana i ceniona na całym świecie. Oprócz kolekcji zawartych w bogatej ofercie, Tosato to również szerokie spektrum możliwości personalizacji, które pozwala na idealne dopasowanie mebla do dostępnej przestrzeni.

Strona producenta: www.tosato.com