Zafferano

Zafferano Zafferano to marka założona przez Frederico de Majo, zajmująca się produkcją oświetlenia. Oprócz szerokiego wyboru opraw oświetleniowych przedsiębiorstwo oferuje również rozbudowany asortyment szklanej zastawy stołowej.

Oferta marki Zafferano jest podzielona na segmenty: Tableware, Lampes a Porter, AiLati i Bespoke. Tableware to kompletna oferta zastawy stołowej, Lampes a Porter skupia się na minimalistycznych, ale bardzo funkcjonalnych rozwiązaniach oświetleniowych. AiLati dział skupiający się przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach, głównie na technologii LED. Bespoke to segment zajmujący się produkcją opraw oświetleniowych na zamówienie – rozwiązania spersonalizowane i dopasowane do konkretnego projektu. Lampy podłogowe, stołowe, wiszące, kinkiety i żyrandole oferowane przez markę, zachwycają wzornictwem i jakością wykonania. Marka w swoich katalogach posiada szeroką ofertę opraw wewnętrznych i zewnętrznych, które idealnie sprawdzą się w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

Bogate doświadczenie w obróbce szkła Murano i przywiązanie do włoskiej tradycji rzemieślniczej sprawia, że wszystkie produkty Zafferano są wyjątkowe. Mistrzowskie operowanie światłem sprawia, że produkty sygnowane logo marki upiększają przestrzeń i nadają jej charakteru.

Strona producenta: www.zafferanoitalia.com

Ładowanie obrazów