Novello

NovelloZałożona w 1956 roku, marka Novello oferuje szeroki wybór mebli łazienkowych, luster, wanien i umywalek. Ta włoska marka, od ponad 60 lat dostarcza najlepsze rozwiązania do eleganckich domów na całym świecie.

Meble łazienkowe oferowane przez Novello, dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy detal, wyróżniają się na tle innych marek meblowych. Wanny i umywalki zachwycają swoją subtelną formą i czynią z nich ozdobę każdej eleganckiej łazienki. Modułowość mebli Novello sprawia że niezmiernie łatwo jest je dopasować do każdej przestrzeni. Kolekcje oferowane przez markę, między innymi Quari, Libera, Oblon czy Drop dzięki swojej nowoczesnej, minimalistycznej formie oferują szereg możliwości aranżacji. Lustra ze zintegrowanym oświetleniem są dopełnieniem i ozdobą kolekcji mebli oferowanych przez markę. Różne dostępne opcje wykończenia, od litego drewna po laminaty i szkło zapewniają szerokie spektrum możliwości. Klasyczny design doskonale pasuje również do różnego rodzaju wnętrz komercyjnych.

Założeniem Novello jest tworzenie przestrzeni które są piękne, funkcjonalne i wygodne. Łazienka wyposażona w produkty oferowane przez markę wyróżnia się ponadczasowym, eleganckim wyglądem. Novello to doskonały wybór dla wszystkich ceniących sobie jakość i ponadczasowy design.

Strona producenta: novello.it/