Dale Italia

Dale ItaliaDale Italia wywodzi się od znanej marki Cantiero, historycznej włoskiej marki meblowej produkującej meble w stylu klasycznym. Ta nowoczesna, dynamiczna firma prowadzona przez młodsze pokolenie rodziny Cantiero, powstała w oparciu o pragnienie stosowania innowacyjnych pomysłów, które zawsze podążają za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Know-how w obróbce litego drewna pozwolił marce Dale Italia kontynuować tradycyjną sztukę rzemieślniczą w połączeniu z zupełnie nowym oryginalnym podejściem. Dale Italia reinterpretuje klasykę w nowoczesny sposób, oferując ponadczasowy i niepowtarzalny styl. Estetyka marki ma silne odniesienia do włoskiej tradycji i odzwierciedla przywiązanie do wysokiej jakości i oryginalnych materiałów, takich jak lite drewno, skóra i tkaniny. Meble marki są odzwierciedleniem doskonałego kunsztu rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Każdy produkt jest wykonywany ręcznie, z wielką dbałością o szczegóły i dostosowany do potrzeb klienta.

Dale Italia uważa, że istotą jej działalności stanowi materiał, z którego wykonywane są meble. Misją firmy jest wykorzystanie umiejętności obróbki drewna do tworzenia ekskluzywnych kolekcji charakteryzujących się najwyższą jakością na każdym etapie produkcji i opartych na unikalnej osobowości każdego elementu, które dodadzą piękna każdemu wnętrzu. Meble marki tworzone są z różnych gatunków drewna, takich jak orzech włoski, dąb i olcha, wykończonych olejem lub naturalnie w towarzystwie innych szlachetnych materiałów.
Dale Italia jest świadomą marką z silną etyką projektowania i produkcji: odpowiedzialne korzystanie z zasobów, wybór materiałów wysokiej jakości pozyskiwanych w sposób zrównoważony. Misją marki jest tworzenie trwałych i wysokiej jakości produktów, które będą służyć pokoleniom. W ofercie marki znajdują się: krzesła, stoły, komody, regały, łóżka, fotele i wiele innych.

Strona producenta: www.daleitalia.com/en

Ładowanie obrazów