Medea 1905

MadeaMedea to bezkompromisowa, włoska marka, która powstała w mieście – kolebce meblarstwa – Brianza. Bezkompromisowa, ponieważ tworzy autentyczne kolekcje od historycznych po współczesne używając jedynie najlepszych materiałów i recznych technik prawdziwie włoskiego rzemiosła. Historia marki Medea toczy się pomiędzy jej kolekcjami zaczynając od angielskich mebli końca XIX wieku, poprzez styl frnacuski tzw. Liberty XIX/XX wieku, którego jest renomowanym wydawcą, aż po nowoczesną i spektakularną kolekcję Lifestyle.
Medea odtworzyła szereg historycznych projektów, zarówno anonimowych jak i autorskich, które przewijają się przez historię meblarstwa XX wieku – ich wspólnym mianownikiem była przede wszystkim jakość projektu i jego materiałów.
Każdy ich produkt nawet w najmniejszym elemencie ucieleśnia historię z poszanowaniem tradycji, dumą z precyzyjności wykonania i ideą elegancji idącej w parze z nowoczesnością i innowacją.
Marka Medea to zdecydowanie opowieść o podróży przez historię, jak również o produkcji mebli i artefaktów, które prowadzą nas do współczesności.

Strona producenta: www.medea.it

Ładowanie obrazów