Antonio Lupi

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Ceramika, grzejniki, lustra, Producenci, toalety, bidety, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki, wellnes & SPA

Antonio LupiFirma Antonio Lupi powstała we Włoszech na początku lat 50-tych XX wieku. Dzisiaj jest to wiodąca marka włoska, która specjalizuje się w produkcji wyposażenia wnętrz — głównie łazienek. Antonio Lupi to design, wysokiej jakości materiały i dbałość o detale, które łączą się w ekskluzywne produkty, których nie znajdziemy nigdzie indziej, ponieważ marka proponuje rozwiązania niestandardowe i oryginalne.

 

Produkty Antonio Lupi są wykonane z materiałów najwyższej jakości — znajdziemy wśród nich marmur, drewno, kamień, szkło hartowane lub konglomerat. Dodatkowo firma Antonio Lupi posiada w ofercie produkty wykonane z opatentowanych przez siebie materiałów takich jak: Flumood, który pozwala na barwienie umywalek na aż 31 kolorów, Cristalmood — nowy rodzaj żywicy poliestrowej z dodatkiem połyskujących pigmentów, który sprawia, że wykonana z niego wanna lub umywalka jest delikatnie przejrzysta i zdecydowanie lżejsza czy Cristalplant, który zwiększa plastyczność materiału i zachowuje ciągłość powierzchni nawet w najbardziej newralgicznych połączeniach, podkreślając niezwykły potencjał materiału.

 

Strona producenta: www.antoniolupi.it

preloader