Almar

Category
Producenci, wellnes & SPA

AlmarAlmar jest włoską firmą rodzinną której historia sięga 1900 roku. W czasach współczesnych firma została reaktywowana przez Gianluigi Civelli w 1969 roku i działa do dziś, prowadzona przez jego synów i wnuki. Marka Almar posiada fabrykę o powierzchni 10 000 m2, gdzie produkuje swoje produkty dla najbardziej wymagających klientów z całego świata. Wszystkie produkty Almar są 100% made in Italy, od fazy projektu aż do gotowego produktu.

 

Almar jest również jedną z pierwszych firm we Włoszech, które wprowadziły do swojej oferty obecnie najlepszą na świecie technologię PVD (Physical Vapor Coating) nanoszenia utltrawytrzymałych powłok PVD. Powłoki PVD to najwyższej jakości powłoki dekoracyjne w różnorodnych kolorach i teksturach. Powłoki PVD to najtrwalsze powłoki dostępne na rynku, wytrzymałe na codzienne użytkowanie: nie ulegają zmatowieniu, blaknięciu, są trudne do zarysowania, odznaczają się bezkonkurencyjną twardością. Są one odporne na kwasy, odczynniki chemiczne i korozję.

 

Almar specjalizuje się w produkcji systemów prysznicowych, produktów SPA & wellness takich jak: Deszczownice z chromoterapią LED,  kaskady wannowe, dysze do hydromasażu  oraz szeroką gamę akcesoriów łazienkowych i wiele innych.

 

 

Strona producenta: almarmadeinitaly.it

preloader