Zucchetti

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci

ZucchettiZucchetti to włoski producent armatury łazienkowej i prekursor innowacyjnych rozwiązań w branży sanitarnej. Pierwsza bateria z mieszaczem jednouchwytowym wyprodukowana została w 1975 roku właśnie w fabryce Zucchetti, podobnie też w 2001 roku z taśmy produkcyjnej Zucchetti zeszła pierwsza bateria z zaworem ukrytym pod baterią/blatem. Filozofia firmy to „prosty, lecz nie banalny”, a świat Zucchetti firma określa jako „wyrafinowane połączenie dobrego gustu i pragmatyzmu”.

Zucchetti produkuje baterie łazienkowych i kuchenne, a także wanny, umywalki, meble, półki, stoliki i lustra. W ofercie marki znajdziemy rozwiązania pasujące zarówno do klasycznie, jak i nowocześnie wykończonych łazienek i kuchni.

Podstawowymi wartościami firmy Zucchetti zawsze były innowacje, design i jakość: kluczowe kamienie milowe, które prowadziły firmę przez dziesięciolecia — główne zakłady produkcyjne Zucchetti znajdują się we Włoszech, dzięki czemu marka utrzymuje jakość na stałym, najwyższym poziomie. Równie ważnym aspektem jest dbanie o środowisko — ograniczając zużycie wody poprzez zastosowanie specjalnych sposobów mieszania wody z powietrzem, nie zmniejszając przy tym przyjemnych doświadczeń użytkowania produktów Zucchetti.

 

 


Strona producenta: www.zucchettikos.it

preloader