Relax Design

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki, wellnes & SPA

Relax DesignRelax Design to firma powstała 20 lat temu we Włoszech specjalizująca się w produkcji akcesoriów łazienkowych o nowoczesnym, niepowtarzalnym wzornictwie. Celem przewodnim firmy jest dostarczanie grzejników, różnego rodzaju wanien – od wolnostojących, poprzez narożne, asymetryczne aż po retro; brodzików i umywalek o najwyższej jakości wykonania, którą uzyskuje się, łącząc najbardziej innowacyjne techniki produkcji z drobiazgową pracą ręczną specjalnie wykwalifikowanych rzemieślników.

Producent wymienia cztery opatentowane przez siebie materiały z których produkowane są ich wyroby. Każdy z materiałów składa się z wysoce wyselekcjonowanej żywicy poliakrylowej zmieszanej z różnymi domieszkami minerałów, z czego powstają:

  • Luxolid® LAPILLUS ™ to niezwykle innowacyjny materiał dający ogromny potencjał ekspresyjny dzięki zastosowaniu drobnych granulek stanowiących 40% masy które daje niesamowity efekt w 8 dostępnych kolorach.
  • Luxolid® bardzo wytrzymały materiał o jednolitej strukturze.
  • Texolid® to specjalna mieszanka żywicy akrylowej barwionej w masie do teksturowanych powierzchni trójwymiarowych o wysokiej wydajności estetycznej i doskonałej przyczepności. Zwarty w całej swojej grubości, zachowuje jednorodność koloru i gęstość.
  • Gelcoat Lux® Materiał ten jest błyszczący, zwarty i nieporowaty, odporny na zmiany temperatury i barwiony w masie. Dostępna kolorystyka jest praktycznie nieskończona, ponieważ możliwe jest sformułowanie dokładnego koloru zaczynając od kodowania RAL.

Materiały, które są używane do realizacji produktów marki Relax Design, są w całości opracowane, badane i produkowane w specjalnie dedykowanych laboratoriach producenta — wynikiem tych działań są formuły spełniające najwyższe normy — zapewniające wytrzymałość, doskonałość w wykonaniu technicznym i absolutną perfekcję estetyczną.

 

Strona producenta: relaxdesign.it

preloader