Rubinetterie Stella

StellaRubinetterie STELLA to włoska marka powstała w 1882 w Cireggio, z inicjatywy Pietro Stelli. Od samego początku działalności głównym surowcem używanym przez przedsiębiorstwo był brąz – materiał odporny na korozję, bardzo trwały i odporny na upływ czasu.

STELLA to jedyna włoska firma, która z brązu wykonuje nie tylko elementy zewnętrzne – użytkowe, naścienne, ale również te, których nie widać gołym okiem po zamontowaniu. To właśnie wyjaśnia, dlaczego produkty oferowane przez markę są tak trwałe i niezawodne. W katalogach znajdziemy bogatą ofertę armatury łazienkowej i kuchennej. Zróżnicowane style wykończenia – od klasycznych po stylizowane oraz nowoczesne, oraz dostępność różnych kolorów, w tym 24 karatowe złoto, czy platyna, pozwala na stworzenie niepowtarzalnego, stylowego wnętrza. Każdy produkt marki STELLA to unikatowe dzieło sztuki użytkowej, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Podążanie za bieżącymi trendami oraz stały rozwój marki STELLA, gwarantują swoją ofertą produkty nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również modne i eleganckie. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa oraz ekspansja na coraz to nowe rynki potwierdzają pozycję marki i są gwarantem jakości na lata. Produkty marki znajdziemy w najbardziej luksusowych hotelach na świecie – m.in. w Paryskim Ritzu.

Strona producenta: www.rubinetteriestella.it

Ładowanie obrazów