Agape

Założona przez dwóch braci w 1973 roku włoska marka Agape to synonim pięknej i spójnej stylistycznie przestrzeni łazienki. Giampolo i Emanuele Benedini od ponad 40 lat umiejętnie rozwijają swoją firmę, niezmiennie dostarczając najwyższej jakości wzornictwo w postaci kompletnego wyposażenia łazienki oraz przemieniając jej przestrzeń z niezbędnej na podstawową część współczesnego życia.

Współpraca ze światowej sławy projektantami jest gwarancją najwyższej klasy wzornictwa wszystkich produktów oferowanych przez Agape oraz umacnia jej pozycję na światowych rynkach. Starannie wyselekcjonowani włoscy dostawcy i materiały oraz optymalne procesy produkcyjne zapewniają jakość wykraczającą ponad rynkowe standardy. Ciągłe innowacje i badania oraz współpraca z pełnymi pasji, doświadczonymi rzemieślnikami, owocuje w rozwiązania unikalne, o silnym charakterze. W katalogach marki znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do stworzenia funkcjonalnej i stylowej łazienki – różnego rodzaju umywalki, miski WC, bidety, wanny, brodziki prysznicowe, armaturę łazienkową, meble, lustra, oświetlenie oraz wszelkiego rodzaju akcesoria łazienkowe, które czynią z niej jeszcze bardziej komfortową i przyjemną przestrzeń. Serie oferowane przez markę, dzięki różnym kombinacjom i zestawieniom, pozwalają na szerokie pole ekspresji projektowej i stworzenie swojej wymarzonej i spersonalizowanej łazienki. Agape jako pierwsza zaprezentowała w swojej ofercie produkty wykonane z konglomeratu Cristalplant®, który jest wyjątkowo trwały, elegancki i higieniczny – czyli jednym słowem, idealny do łazienki. Dodatkowym atutem tego innowacyjnego materiału jest to, że jest ekologiczny i w 100% ulega recyklingowi!

Agape to prawdziwa jakość i styl ‘Made in Italy’. Oprócz proponowania wyjątkowych rozwiązań wyposażenia łazienki, marka przykłada również dużą uwagę do kwestii związanych z ochroną środowiska oraz ze zrównoważonym rozwojem. Każdy etap produkcji – od projektu po transport, jest drobiazgowo przemyślany tak, aby miał jak najmniejszy wpływ na świat, który nas otacza, co potwierdzają liczne uzyskane przez Agape certyfikaty.

Strona producenta: www.agapedesign.it