Rak Ceramics

Category
Ceramika, Producenci, płytki ceramiczne, toalety, bidety, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki
Tags
ceramika, ceramika rak, płytki ceramiczne, płytki rak, umywalka rak, wanna rak

Rak CeramicsŚwiętująca niedawno swoje trzydziestolecie marka RAK Ceramics to jedna z największych marek ceramiki na świecie, specjalizująca się w ceramicznych i gresowych płytkach ściennych i podłogowych oraz ceramice sanitarnej. Siedzibą firmy są Zjednoczone Emiraty Arabskie, natomiast jej zakłady produkcyjne są rozmieszczone na kilku kontynentach.

 

Pasja i wiedza w połączeniu z dbałością o szczegóły umożliwiają marce dostarczanie szerokiej gamy zintegrowanych rozwiązań ceramicznych, dających swobodę kreatywności i dużo miejsca na wyobraźnię. Jednak w ofercie firmy znajdziemy nie tylko ceramiczne oraz porcelanowe płytki — RAK Ceramics zajmuje się również produkcją ceramicznych wyrobów sanitarnych z porcelany — w tym m.in. wanien i brodzików, toalet i umywalek, a także produkuje lustra, oświetlenie, akcesoria łazienkowe oraz systemy podtynkowe.

 

Produkty RAK Ceramics spełniają szereg norm dotyczących zrównoważonego rozwoju i produkcji wyrobów ceramicznych oraz budowania lepszej społeczności poprzez ulepszanie otaczającego środowiska. Działania organizacji poprawiają efektywność energetyczną, zmniejszają zanieczyszczenie, zwiększają bioróżnorodność i poprawiają jakość życia zarówno ludzi w społecznościach, w których działa, jak i ich siły roboczej.

 

 
Strona producenta: rakceramics.com