Glamora

GlamoraGlamora to firma z ponad dziesięcioletnią tradycją produkcji luksusowych i niepowtarzalnych tapet w nietuzinkowych wzorach i kolorach. Inspirowane sztuką, nowoczesnym designem oraz czerpiące garściami z piękna natury, sprawiają, że każde wnętrze zamienia się w przestrzeń oddziałującą na zmysły i pieszczącą estetykę odbiorcy. Laureat licznych nagród przyznawanych w dziedzinie designu łączy użytkową sztukę ze zrównoważonym rozwojem, dbając, aby w produkcji korzystać tylko z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Piękne tapety na indywidualne zamówienie

Chcąc sprostać wymaganiom Klientów, Glamora podchodzi do każdego z zamówień w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę preferencję i charakterystykę przestrzeni. Poza niepowtarzalnymi, inspirującymi kolekcjami tapet, marka oferuje możliwość stworzenia grafiki odzwierciedlającej wyobrażenie odbiorcy. Dzięki temu umożliwia ożywienie nawet najbardziej wyrafinowanych wizji.

Kolekcje grafik ściennych, które zmieniają wnętrza

Poza indywidualnymi zamówieniami, Glamora posiada liczne autorskie kolekcje powstające we współpracy z najbardziej utalentowanymi twórcami. Poza regularnymi kolekcjami podzielonymi na rozdziały, w portfolio marki możemy znaleźć również Edycje Specjalne, czyli kolekcje inspirowane krajobrazami, paletą barw, sztuką lub stylem architektonicznym. Dzięki takiemu podejściu do projektowania tapet Glamora tworzy kreacje, które idealnie oddają klimat, który chcemy osiągnąć.
Kolekcja Divina – Inspirowana przełomowym okresem Art Déco przywołuje w swoich kreacjach klimat lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Ponadczasowe piękno łączy się w niej z elegancją i dostojnością, sprawiając, że z łatwością wprowadzają do wnętrza klimat rodem z „Wielkiego Gatsby’ego”. Jasne beże, przełamane biele, a także delikatne sylwetki egzotycznej roślinności przeplatają się tu ze złotem, mosiądzem i patyną. Kolekcja jest ukłonem w stronę historii, w której to kobiety pierwszy raz w dziejach współczesnego świata, mogą zrealizować swoje wizje i marzenia.
Kolekcja Komorebi – Nawiązuje do Japandi – jednego z dominujących stylów wnętrzarskich ostatnich sezonów. Łączy w sobie naturalne materiały, harmonijne zestawienia kolorystyczne z wizerunkami delikatnych roślin. Jest to kreacja, która kojąco działa na zmysły i wprowadza harmonię. Została stworzona z myślą o wnętrzach, w których dbałość o wewnętrzny spokój jest na pierwszym miejscu.
Kolekcja Hydra – Jest wydaniem interpretującym piękno i potęgę żywiołu, jakim jest woda. Glamora określa ją, jako tę, która pozwala odnaleźć połączenie ze swoim własnym wnętrzem. Inspirowana greckimi wyspami, przenosi nas we wnętrza lazurowych jaskiń i przejrzystych warstw morza. Jest stworzona do aranżacji, w których naprawdę ma się kontakt z wodą – potęguje jej odczuwanie i pobudza wyobraźnię. Podobnie jak w przypadku kolekcji Capri, tapety z kolekcji Hydra przeznaczone są do przestrzeni mokrych do bezpośredniego kontaktu z wodą (łazienka, prysznic, kuchnia).

Glamora – włoska produkcja światowej klasy designu

W kolekcji marki znajdziemy siedem Edycji Specjalnych i dwanaście rozdziałów, wśród których możemy wybrać spośród bardziej klasycznych wzorów tapet. Wszystko to po to, aby oferować Klientom możliwość idealnego dopasowania wzoru do wyobrażenia o wnętrzu. Poza niepowtarzalnym wzornictwem marka gwarantuje niezwykłą trwałość materiałów użytych do produkcji, dzięki czemu tapeta będzie cieszyła nasze zmysły przez długi czas.
Tapety marki Glamora zdobią takie prestiżowe realizacje jak: Armani Tower w Miami; Bulgari Penthouse w Dubaju; Hotel Indigo w Wenecji; Mandarin Oriental nad jeziorem Como; JP Morgan Campus w Palo Alto; Hotel Meliá w Walencji; Hotel Hyatt czy siedziba Google w Nowym Jorku.

Strona producenta: glamora.it

Ładowanie obrazów