Catalano

CatalanoCatalano to włoska marka, którą założono w 1967 roku w Fabrica di Roma. Jest obecnie wiodącą włoską firmą w branży artykułów sanitarnych, a nazwa marki jest w Europie synonimem wysokiej jakości i ekskluzywnego wzornictwa, solidnej kultury produkcji i wysokiego poziomu innowacyjności.
50-letnia historia firmy pozwoliła na wypracowanie wysoce wyspecjalizowanego „know-how”, które podlega ciągłemu rozwojowi i ewolucji. Filozofia produkcji zawsze była ukierunkowana na osiągnięcie w pełni włoskiej jakości. W związku z tym marka Catalano mocno inwestuje w innowacje i produkuje wyłącznie we Włoszech, aby zaoferować niepowtarzalną jakość. Dla Catalano, pochodzenie „Made in Italy” jest synonimem doskonałości, niezawodności, talentu i innowacji.
Catalano stosuje inteligentne procedury produkcyjne w celu maksymalnej optymalizacji procesów produkcyjnych. Sprzyjający rozwój technologii i rosnące inwestycje w robotykę doprowadziły do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu automatyzacji i precyzji, pozostawiając ostateczne dopracowanie produktu w rękach ich wykwalifikowanych rzemieślników. Jednocześnie posiadają na swoim koncie wiele certyfikatów, które podkreślają ich rzetelność i świadomość w kwestii wpływu na środowisko naturalne.

Strona producenta: www.catalano.it

Ładowanie obrazów