Flexlux

FlexluxFlexlux to duński producent nowoczesnych sof, designerskich foteli i foteli z funkcją relaks. Projekty marki łączą w sobie włoską estetykę, skandynawską innowacyjność i duński design, co pozwala tworzyć atrakcyjne i wygodne meble do nowoczesnych wnętrz. Ta pełna pasji, umiejętności i doświadczenia firma została założona w Aarhus, w Danii. Połączenie duńskich korzeni, inspiracji skandynawskim designem, a także wieloletniego doświadczenia w rzemiośle meblarskim oraz miłości do tworzenia komfortowych przestrzeni tworzy tę wyjątkową markę wyposażenia wnętrz. Projekty Flexlux oparte są na prostocie, innowacji, rzemiośle, szlachetnych materiałach i dopracowanych detalach.

Studio projektowe marki „Inonovation Lab” znajduje się w Aarhus w Danii, w którym pracuje zespół projektantów, różnorodnych osobowości, które wspólnie tworzą wyjątkowe projekty mebli. Projektując produkt, łączą oni uczucia z funkcją, estetyką i rzemiosłem, skupiając się na jakości, dbałości o detale i trwałości. W Innovation Lab powstają najbardziej innowacyjne pomysły i tworzy się „ta wyjątkowa przestrzeń” Flexlux. Meble Flexlux produkowane są przez 800 rzemieślników na terenie Unii Europejskiej, na Litwie.

Flexlux znany jest na rynku meblarskim przede wszystkim z produkcji bardzo komfortowych i designerskich foteli z funkcją relax, które powstały dzięki połączeniu unikalnych technologii. Air Channel to zintegrowane kanały powietrzne, które wentylują tapicerkę fotela, umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza do oparcia fotela, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wielogodzinnym komfortem siedzenia bez względu na porę roku, zapewniając ciepło w zimie i chłód w lecie. W przypadku wykończeń skórzanych producent stosuje perforowaną skórę, by zapewnić sprawne działanie technologii. Fotele z funkcją relax pozwalają na płynną zmianę pozycji, posiadają regulację zagłówka zarówno kąta nachylenia, jak i wysokości. Mechanizm w fotelach FLEXLUX umożliwia płynną i swobodną zmianę pozycji, podążając za ruchem podczas odchylania się do tyłu. Siedzisko i kąt oparcia dopasowują się do ciała i zapewniają podparcie lędźwi i szyi w każdej pozycji. Ta komfortowa funkcja zapewnia zawsze doskonale podparcie sylwetki.
Wszystkie meble (sofy i fotele) wykonane są z dbałością o komfort. Szeroki wybór modeli i obić sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Flexlux umożliwia wybór spośród ponad 12 wzorów foteli i 115 wykończeń- od nowoczesnych, miękkich tkanin po piękne skóry. Wszystkie tkaniny posiadają oznaczenie OEKO-TEX® STANDARD 100.

FLEXLUX został wyróżniony certyfikatem Golden M przez niemieckie stowarzyszenie gwarantujące jakość Deutsche Gütegemeinschaft Möbel. Ten certyfikat to gwarancja, że produkt jest dobrej jakości i w żaden sposób nie zagraża zdrowiu użytkownika i środowisku.

Strona producenta: www.flexlux.com

Ładowanie obrazów