Linki srl

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci, wellnes & SPA
Tags
armatura łazienkowa i kuchenna, wellness & SPA

Linki SRLLinki SRL to włoski producent nowoczesnej armatury łazienkowej i kuchennej. Asortyment marki odznacza się oryginalnym designem, daleko idącą praktycznością, trwałością, a także dbałością o środowisko naturalne, między innymi dzięki wyposażeniu wszystkich baterii z wylewkami w perlatory ograniczające przepływ wody do 5 l/min.

 

Oprócz niespotykanej stylistyki uzyskanej dzięki zastosowaniu innowacyjnych głowic progresywnych, produkty firmy Linki cechuje wysoka trwałość i bezpieczeństwo dla użytkownika, a to dzięki zastosowaniu w ich produkcji stali nierdzewnej AISI 304 i 316, materiału który cechuje się wysoką odpornością na korozję i bezpieczeństwem użytkowania (stopy bezołowiowe).

 

Asortyment każdej kolekcji marki Linki występuje w wielu wykończeniach kolorystycznych. W wersji standardowej wykończenia to stal nierdzewna szczotkowana, polerowana lub satynowana, zaś w wersjach kolorowych wykończenia wykonane są w najtrwalszej na rynku technologii PVD: różowe złoto PVD, czarna stal nierdzewna PVD, złoto polerowane PVD, złoto satyna PVD.  Linki SRL posiada dziesięć oryginalnych kolekcji baterii, z których każda oferuje szeroki wachlarz uzupełniających akcesoriów łazienkowych.

 

 

 

 

 

Strona producenta: linki.it

preloader