Steinberg

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, Producenci

SteinbergSteinberg to niemiecki producent z branży armatury łazienkowej produkujący baterie łazienkowe, deszczownice oraz akcesoria łazienkowe. Ta stosunkowo młoda, 18-letnia marka, słynie z unikalnego ponadczasowego designu swoich wyrobów, zaprojektowanych przy współpracy ze światowej sławy projektantami oraz z najwyższej jakości wykonania. Wszystkie wyroby marki Steinberg wytwarzane są w fabrykach w Niemczech z wykorzystaniem najlepszych materiałów i podzespołów, co gwarantuje długie lata bezawaryjnego użytkowania.

Marka Steinberg projektuje i produkuje ponadczasowo piękne baterie, akcesoria łazienkowe, słuchawki i panele prysznicowe. Zrównoważona i pełna rozwagi obsługa zasobów jest drugą naturą marki — począwszy od opracowania produktu, skończywszy na opakowaniach oszczędzających zasoby: baterie są wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, który spełnia standardy jakości dla wody pitnej i może być łatwo poddany recyklingowi, a ponad 40% baterii umywalkowych jest już wyposażonych w aeratory oszczędzające wodę, ograniczające wielkość przepływu do 6 litrów.

Stylowe projekty marki Steinberg zdobyły już wiele krajowych i międzynarodowych nagród za wzornictwo. W salonie Warsaw Design możecie Państwo zobaczyć
obszerną ekspozycję wyrobów marki Steinberg. Zapraszamy!


Strona producenta: www.steinberg-armaturen.de

preloader