projekt

Projekt Twojej Łazienki

Projekt Twojej Łazienki

Planujesz remont lub chcesz urządzić nową łazienkę, ale nie masz na nią pomysłu? A może masz wstępną koncepcję, lecz potrzebujesz profesjonalnej pomocy projektanta? Skorzystaj z naszej usługi projektowej i zobacz swoją nową łazienkę, jeszcze przed jej realizacją.  Jeśli dokonasz zakupów produktów wyposażenia wnętrz w naszym salonie na kwotę co najmniej 5000zł, projekt oraz wizualizację 3d swojej łazienki otrzymasz GRATIS.

Wyślij plan

Wyślij plan

Dostarcz nam plan swojej łazienki wraz w wymiarami ścian, okien, oznaczeniem przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz punktów instalacji elektrycznej. Napisz w jakim stylu chciałbyś urządzić swoją łazienkę, co ma się w niej znaleźć i jakie są twoje oczekiwania co do wyposażenia. Określ również w jakim budżecie chcesz się zmieścić.

Możesz przyjść bezpośrednio do naszego salonu w Warszawie, albo jeśli nie masz czasu, wyślij wszystkie powyższe informacje na email: kontakt@bath-store.pl.

Zamów projekt

Zamów projekt

Po wstępnych ustaleniach zamów usługę projektową u naszego architekta wnętrz  i opłać ją. Nasz architekt wnętrz skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów projektu.

 

W pierwszej fazie otrzymasz wstępny szkic i propozycje aranżacji łazienki. Na tym etapie możesz dokonać zmian i poprawek.

Gotowy Projekt

Gotowy Projekt

Po ostatecznych uzgodnieniach z naszym architektem w ciągu 5 dni roboczych otrzymasz gotowy projekt, który będzie zawierał:

  • wizualizację 3D twojej łazienki;
  • rzuty projektowanej łazienki;
  • zestawienie produktów oraz materiałów;
  • wskazówki dla wykonawcy

Po realizacji zamówienia w naszym salonie na produkty wyposażenia wnętrz o wartości ponad 5000zł, zwrócimy Ci koszty wykonania projektu.

preloader