Bagnodesign

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, lustra, meble, odpływy liniowe, syfony, Producenci, toalety, bidety, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki, wellnes & SPA

BAGNODESIGNBAGNODESIGN to firma założona w Londynie, działająca na rynku od 1995 r. która oferuje szeroką gamę wysokiej jakości sanitariatów łazienkowych od armatury, baterii i akcesoriów łazienkowych, po elementy wannowe i prysznicowe, wanny z hydromasażem i łaźnie parowe.

 

Marka BAGNODESIGN zapewnia kompleksowe rozwiązania do stworzenia wymarzonej łazienki. W katalogu znajdziemy produkty zarówno do łazienek wykończonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Marka BAGNODESIGN, będąca częścią GRUPY SANIPEX, posiada w swojej ofercie zintegrowane kolekcje, które zostały opracowane w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

 

Produkty marki BAGNODESIGN nadają się zarówno do nadania niepowtarzalnego charakteru łazience w domu lub mieszkaniu, jak i do stworzenia wyjątkowej przestrzeni w ekskluzywnych hotelach lub innych obiektach użyteczności publicznej.

 

 

Strona producenta: bagnodesignlondon.com

preloader