Bagnodesign

Category
armatura łazienkowa i kuchenna, lustra, meble, odpływy liniowe, syfony, Producenci, toalety, bidety, umywalki, zlewozmywaki, wanny, brodziki, wellnes & SPA

BAGNODESIGN to firma, działająca na rynku od 1995 r. która oferuje szeroką gamę wysokiej jakości sanitariatów łazienkowych, armatury, baterii i akcesoriów łazienkowych, po elementy wannowe i prysznicowe, wanny z hydromasażem i łaźnie parowe. Niezależnie od tego, czy szukasz prostego wieszaka na szlafrok, czy prysznica deszczowego, ponadczasowej klasyki czy czegoś bardzo współczesnego, BAGNODESIGN zapewnia kompletne rozwiązanie do stworzenia wymarzonej łazienki.

Marka BAGNODESIGN będąca częścią GRUPY SANIPEX zapewnia kompleksowe i zintegrowane kolekcje, które zostały opracowane w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Produkty BAGNODESIGN można znaleźć wszędzie. Począwszy od właściciela domu, który chce stworzyć swoją wymarzoną łazienkę, po kluczowe projekty deweloperów mieszkaniowych, grup hotelowych i prestiżowych budynków instytucjonalnych.

 

 

Strona producenta: bagnodesignlondon.com

preloader