Radox

Category
grzejniki, Producenci

RadoxRadox to włoska firma produkująca grzejniki. Na początku swojej działalności firma produkowała głównie grzejniki dla wielu znanych włoskich marek. Z czasem  firma postanowiła postawić na rozwój własnej marki. Obecnie Radox stał się istotnym graczem na rynku branży inżynierii sanitarnej i może pochwalić się największą w Europie nowoczesną fabryką produkującą grzejniki polerowane, piaskowane oraz chromowane.

Produkty firmy Radox odznaczają się najwyższą na rynku jakością wykonania, dzięki wdrożonej technologii niewidocznych laserowych spawów oraz lakierowania z użyciem technik stosowanych w przemyśle samochodowym, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne: przy produkcji grzejników Radox nie stosuje się miedzianych powłok, które w procesie spawalniczym tworzą szkodliwe dla środowiska związki, zaś powłoki lakiernicze grzejników Radox to wysokiej jakości farby firmy Akzo Nobel, które nie zawierają utwardzacza TGIC.  Aby zagwarantować najwyższą jakość wykonania swoich produktów Radox wdrożył rygorystyczny 9 punktowy certyfikowany system kontroli jakości, a  procesy zarządzania firmą i procesy produkcyjne spełniają standardy ISO9001: 2008, ISO 14001:2005 oraz przepisy CE takie jak EN 442.

 

Grzejniki w ofercie Radox to różnorodne formy, nowoczesny design i bardzo szeroka gama wykończeń powierzchni: grzejniki chromowane, malowane, grzejniki ze stali nierdzewnej, grzejniki z lustrem i wiele innych. Wszystkie produkty Radox objęte są 10 letnią gwarancją.

&nbsp

W salonie Warsaw Design mogą się Państwo zapoznać z ofertą Radox oraz zobaczyć na wybrane produkty marki na żywo. Zapraszamy!

 

 


Strona producenta: radoxradiators.pl

preloader